Obec Hudlice leží v okrese Beroun, kraj Středočeský, zhruba 7 km severozápadně od Berouna.

znak obce Hudlice

05. červen 2013

Důležité upozornění k vyhlášení nepitné vody

Na základě sdělení VAK Beroun je ve spodní části obce, tzn. od vodojemu u OÚ Hudlice, nepitná voda. Nepitná voda znamená, že ji není možné používat ani po převaření, ani na mytí rukou, je jí možné použít pouze na splachování WC. Důvodem vyhlášení nepitnosti vody ve spodní části obce je podle vyjádření VaK Beroun pokles vody ve spodním vodojemu, při kterém došlo k zakalení vodovodního řadu. Na základě rozhodnutí VAK Beroun a Okresní hygieny je tato voda označena jako nepitná.

V současné době dochází k čištění spodního vodojemu a novému napouštění čistou vodou, která poteče již v odpoledních hodinách. Upozorňujeme občany, že i když již poteče z vodovodu relativně čistá voda je stále považována za nepitnou. Teprve po odebrání vzorku nově napuštěné vody a provedení rozboru bude možno rozhodnout, zda je voda již  pitná. Výsledky rozboru budou známy zítra tj. ve čtvrtek 6. června 2013 v ranních hodinách. OÚ Vás bude po oznámení výsledku rozboru okamžitě rozhlasem informovat o kvalitě vody.

Náhradní zásobování vodou je řešeno jednou cisternou s pitnou vodou umístěnou před Mateřskou školou a druhá bude umístěna v ulici V Rokli. Celá obec Hudlice je v současné době napojena na horní vodojem.

14. červenec 2018

Fotbalový turnaj "U lesa". od 9.00 hod

09. červen 2018

SPORTOVNÍ DEN 9.6.2018 na hřišti u lesa   Program:...