TJ Sokol Hudlice

Počet členů k 31.12. 2016: 84
Rok postavení sokolovny: 1924

Charakteristika jednoty:

Tělocvičná jednota Sokol Hudlice je pobočný spolek Sokolské župy Jungmannovy.

V současné době pracuje jednota jako svazek oddílu všestrannosti a svazek sportovních oddílů.

• Všestrannost – cvičení dětí a rodičů, zdravotní cvičení žen, taneční kroužek dětí
  • Stolní tenis – aktivní sportovní oddíl, má celkem 4 družstva v kraji a okrese, aktivně působí v oblasti mládeže, pořádá a zúčastňuje se turnajů a přeborů
  • Volejbal – sportovní oddíl rekreačního charakteru

Sokolovna je maximálně využitá. Dopoledne zde cvičí děti ZŠ Hudlice. V odpoledních a večerních hodinách zde trénují házenkářky a fotbalisté SK Hudlice a ostatní oddíly Sokola.

Sál sokolovny je dále využíván pro akce, které pořádá OÚ Hudlice.

Činnost Sokola je zaměřena především na mládež. Dle finančních možností se sokolovna upravuje a vylepšuje.

Díky finančním dotacím OÚ Hudlice se daří zabezpečovat chod sokolovny po finanční stránce.