Obec Hudlice - obecní stránkyJungmannova 355, 267 03 Hudlice

Organizační struktura

Obecní úřad Hudlice

Starosta
Pavel Hubený
Telefon: 311 697 323, 603 585 484
E-mail: starosta@obec-hudlice.cz

Místostarosta
Rudolf Hrkal
Telefon: 311 697 478, 732 969 454
E-mail: mistostarosta@obec-hudlice.cz

Účetní
Miroslava Stehlíková
Telefon: 311 697 179
E-mail: ucetni@obec-hudlice.cz

Matrikářka
Šárka Drsková
Telefon: 311 697 179
E-mail: spisovna@obec-hudlice.cz

Smlouvy kanalizace
Jitka Ciprová
Telefon: 725 021 302
E-mail: smlouvy@obec-hudlice.cz

Technik kanalizace
David Štanc
Telefon: 602 652 750
E-mail: kanalizace@obec-hudlice.cz

Rada

  • Pavel Hubený – starosta
  • Rudolf Hrkal – místostarosta
  • Dana Žihlová
  • Petra Chaloupková
  • Jiřina Tejnorová

JEDNACÍ ŘÁD RADY OBCE HUDLICE

Zastupitelstvo

  • Martin Kodet
  • Rudolf Hrkal
  • Dana Žihlová
  • Ing. Michaela Beranovská
  • Mgr Lenka Treglerová
  • Ing. Petr Krejča
  • Ing. Radovan Buroň
  • Oldřich Průša
  • Bc. Bronislava Buroňová
  • Jiřina Tejnorová
  • Pavel Hubený
  • Petra Chaloupková
  • Pavel Markvart
  • Jiří Bureš
  • Tejnorová Erika

JEDNACÍ ŘÁD ZASTUPITELSTVA OBCE HUDLICE

Finanční výbor

předseda: Petra Chaloupková
členové: I. Mezková, Mgr. L. Hubinger, Libor Vydra, Radek Olič

Kontrolní výbor

předseda: Ing. Radovan Buroň
E-mail: radovan@buron.cz
členové: Ing.Jiří Balcar, Ing. Emil Žihlo, Ester Klánová, Miroslav Cipro

JEDNACÍ ŘÁD VÝBORU

Komise školská

předseda: Dana Žihlová,
členové: Rudolf Hrkal, Lenka Sklenářová, Jitka Ciprová, Kateřina Medová, dipl. spec.

Komise sociální a bytová

předseda: Mgr. Erika Tejnorová,
členové: Mgr. Marie Veselá, Eva Jarošová, Josef Vaněček, Mgr. Eva Hocká

Komise životního prostředí

předseda: Martin Kodet
členové: Miroslav Cipro, Barbora Kubíková, Jaroslav Klán, Jitka Jarolímková

Komise kulturní

předseda: Jiřina Tejnorová,
členové: Petra Chaloupková, Goldamerová Jaroslava, Paterová Jana, Součková Jitka, Papírníková Marcela, Vaněčková Vladimíra, Ilona Plecitá, Vlachosová Ekaterina

Komise pro investice, výběrová řízení a rozvoj obce

předseda Radek Olič,
členové: Zdenek Sklenář, Šep Václav, Ing. Beranovský Petr, Miroslav Jurka

Komise dopravní a bezpečnostní

předseda: Pavel Markvart,
členové: Mgr.Michal Hocký, Pavel Horváth, Stanislav Vaculík st., Mgr. Hulová Kristýna,DiS

Komise pro informatiku a média

předseda: Ing. Michaela Beranovská
členové: Rudolf Hrkal, Ing. Emil Žihlo, Lukáš Hubinger, Ing. Jan Hrubý, Stanislav Vaculík ml., Tomáš Královec

Komise pro sport a mládež

předseda: Miloslav Landa
členové: Rudolf Hrkal, Jaromír Patera, Ing. Karel Kreisinger, Kočová Zuzana