Lyžařský zájezd Rakousko

Lyžařský zájezd Rakousko,malebné středisko Hochficht
Komise pro sport a mládež při OÚ Hudlice pořádá 2. 3. 2024 jednodenní zájezd do Rakouského lyžařského střediska Hochficht .

Zájezd je určen i běžkaře a turisty: rozmanité sjezdovky na jedné straně, možnosti plné prožitků mimo sjezdovky na té druhé. Ve skiareálu Hochficht se můžete těšit na obojí. Vyměňte sjezdovky a snowboard za sněžnice nebo běžky a vydejte se na objevitelskou túru skrz překrásnou krajinou
regionu Mühlviertel.
Žádné čekání ve frontě u pokladny: Vaše autobusová jízdenka je současně také Vaší celodenní permanentkou. Nemusíte tedy stát frontu a kupovat si permanentku na pokladně. Z našeho autobusu vystoupíte a rovnou lyžujete.
Doprava: autobus vyjede z Hudlic v 5:00 hodin (sraz ve 4:45 hod.) a na Hochficht přijede před 9 hodinou.
Návrat: odjezd autobusu je po ukončení provozu lanovek a vleků okolo 17:30 hod. Přesný čas bude upřesněn při odjezdu. Prosím, zorganizujte si svůj den tak, abyste se mohli účastnit také odjezdu autobusu zpět.
Cena zájezdu pro občany Hudlic včetně celodenního skipasu do skiareálu Hochfich je 1 600,- Kč, pro ostatní účastníky s trvalým pobytem mimo Hudlice 2 600,-Kč.
Cena pro občany Hudlic, kteří využijí jen běžky a pěší turistiku 400,-Kč, pro ostatní účastníky s trvalým pobytem mimo Hudlice 1 200,-Kč.
Junioři/senioři od 12 do 18 let a nad 65 let 1 400,-Kč, pro ostatní účastníky s trvalým pobytem mimo Hudlice 2 400,-Kč.
Děti od 6 do 12 let 1 200,- Kč, pro ostatní účastníky s trvalým pobytem mimo Hudlice 2 200,-Kč.
Děti do 6 let zdarma, včetně celodenního skipasu.
Závazné přihlášky (k vyzvednutí na OÚ Hudlice nebo https://www.obec-hudlice.cz/) podávejte spolu se zaplacením poplatku na Obecním úřadě Hudlice v termín do 22.2.2024.
Akce se uskuteční při minimálním počtu 35 účastníků. V případě dotazů kontaktujete Landa Miloslav tel.606 227 174,mail:miloslavlanda@seznam.cz nebo Hrkal Rudolf 732 969 454, mail:rudolf.hrkal@seznam.cz.

Rakousko 2024

prihlaska-na-zajezd-2024 brezen (4)